معرفی فروشگاه اوگرمتال :

 

فروشگاه اوگرمتال فعالیت خود را در زمینه ی تولید و توزیع دوچرخه، دوچرخه برقی ، قطعات یدکی از سال 1381 شروع و با اتکا به بیش از دو دهه گذشته در زمینه تهیه و توزیع انواع دوچرخه و قطعات یدکی آن، همچنین با استفاده از گروهی متخصص و با در نظر گرفتن شرایط از جمله: ملاحضات اقتصادی، فرهنگی و اعتقادی راسخ به ارائه بهترین ها به مردم شایسته کشور، تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات و محصولات هرچه بهتر به مصرف کنندگان به کار گرفته است. در این راستا با بهره گیری از سابقه و تجربه ی گرانبهای خود توانسته در اندک مدتی جایگاهی بی بدیل را در زمینه ی تولید و توزیع دوچرخه و قطعات یدکی آن در سطح کشور کسب نماید.
فروشگاه اوگرمتال در اولین سال حضور در بازار دوچرخه، اقدام به عرضه دوچرخه در سایزهای 12، 16، 20، 24، 26 کرد. از آن سال به بعد همواره با کمک و راهنمایی مصرف کنندگان و تکنیسین های خود به سرعت اقدام به بروزرسانی و افزایش کیفیت محصولات عرضه شده نموده است.

اکنون فروشگاه دوچرخه اوگرمتال مفتخر است با عرضه کالاهای مرغوب و با ضمانت معتبر، سهمی هرچند کوچک را در بهبود سلامتی جامعه داشته باشد.

چرا اوگرمتال :

۱- ضمانت سه روزه کالا
۲- قیمت اجناس بالای ۷۰۰ هزار تومان ارسال رایگان می باشد
۳- در صورت خطا از سمت فروشگاه اوگر متال از شما عذرخواهی خواهد شد و جبران کامل ازسمت فروشگاه بر عهده گرفته خواهد شد
۴- ارسال سریع کالا
۵- مقایسه اجناس مشابه (که شما را در انتخاب بهتر راهنمایی می نماید)
۶- تضمین قیمت

7- خرید دوچرخه در صورتی آدرس مقصد تهران، کرج، شهرقدس باشد پرداخت هزینه خرید دوچرخه میتواند در محل صورت بگیرد و هزینه حمل ونقل نیز رایگان میباشد .

هدف اصلی فروشگاه اوگرمتال :

ایجاد اشتغال بیشتر برای جوانان میباشد که با حمایت شما عزیزان دایره اشتغال جوانان گسترده تر میشود .

خرید دوچرخه 24
خرید دوچرخه کوهستان
عکس دوچرخه