سبد خرید

شیوه پرداخت:
نحوه پرداخت هزینه کالا در فروشگاه اوگر متال فقط از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اوگر متال می‌باشد و پرداخت موفق مبلغ به معنای ثبت قطعی و سفارش محصول می باشد.
کاربران محترم فروشگاه اوگر متال می توانند مبلغ پرداختی خود را با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایند هم اکنون با کارت بانکهای ملی، صادرات، پارسیان، سامان، صنعت و معدن، توسعه صادرات، کشاورزی، ملت اقتصاد نوین، پاسارگاد، بانک سینا، کارآفرین و …امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات خود مطلع میشوید.

این شماره در کارت همه بانک ها بر روی کارت به صورت بزرگ درج شده است

 

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید
رمزدوم با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید تفاوت دارد برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهد اما کارت بیشتر بانک ها در زمان تحویل رمز خرید اینترنتی ندارند برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی می توانید به دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید سپس در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی رمز خود را انتخاب کنید

این کد ۱ عدد سه یا چهار رقمی که پشت یا روی کارتهای بانکی درج می‌شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد این کد روی کارت بانکهای ملت، صادرات، پاسارگاد و غیره به صورت یک عدد سه رقمی هک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی چهار رقمی است.

 

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی هک شده است اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد می توانید از عدد ۱۲ به جای ما و از ۰۰ به جای سال انقضا ی کارت استفاده کنید.

نمایش محصولات موجود:
فیلتر بر اساس موجودی
فیلتر بر اساس قیمت:
فیلتر بر اساس قیمت - slider
12000تومان28800000تومان
فیلتر بر اساس سایز:
Select some options
فیلتر بر اساس سایز
فیلتر بر اساس برند:
Select some options
فیلتر بر اساس برند
فیلتر بر اساس رنگ:
Select some options
فیلتر بر اساس رنگ
فیلتر بر اساس جنس تنه:
Select some options
فیلتر بر اساس جنس بدنه
فیلتر بر اساس سیستم دنده:
Select some options
فیلتر بر اساس سیستم دنده
فیلتر بر اساس ترمزبندی:
Select some options
فیلتر بر اساس ترمزبندی